krelin.wordpress.com

Eric Awards

Posted in ..utt., Art/Photo, Musique by Thee Triode on maijs 21, 2009

‘k, trīs pēdējā laikā redzētas filmas. Vēlreiz piebildīšu, ka reti skatos filmas, kur nu vēl citu ieteiktas. Pirmo izvēlējos pats, pārējas abas gan ir citu ieteiktas, taču par brīnumu esmu atzinis jamās par skatāmām.

Sākšu ar 1985. gada japāņu animācijas filmu Akira. Visai destopiska filma, nobeigums ar’ dīvains. Neieteiktu skatīties tiem, kuri par japāņu anime neko nav dzirdējuši, vai arī tiem, kuriem kas tāds nepatīk. Tad nav vērts. Plot’u var izlasīt augstāk-esošajā link’ā uz Wiki. Re, arī trailer’is. Man šo filmu sanāca skatīties ar jau tā jokainu garastāvokli pēc vieniem naktī, varbūt arī tas pastiprināja sajūtas par šo filmu…

Nākamā filma – Pineapple Express. :mrgreen: Maz ko stāstīt. Komēdija par zālīti un, hmm, tās lietošanas sekām? Nu, vispār jau nē, tie notikumi tur izvēršās nedaudz citādāk. Ko lai saka par pašu filmu – hate it or love it, there’s nothing in between. :/ Trailer’is. Kas varētu pastiprināt pozitīvo iespaidu par šo filmu? Viennozīmīgi – ganja. :mrgreen:

Last, but not least, tikko noskatītā The Boy in the striped Pyjamas. Padrūma filma, un tomēr beigas pārsteidza. Praktiski visu laiku šķita, ka beigas ir paredzamas, taču kļūdījos. Neesmu gluži sajūsmā par filmu, taču aizkustināja. Atsauc prātā Hitler – The Rise of Evil, ko gan vērtēju nedaudz augstāk. Trailer’is.

Ak jā, šodien sanāca arī ko piesaistošu literetūrā lasīt – Mārtiņa Zīverta ”Kāds, kura nav”. Nemēģināšu sīkāk ko stāstīt par šo lasāmgabaliņu, jo man nesanāk. Varbūt citreiz.

Nobeigumā kas skanīgs. Bob Dylan – Like a Rolling Stone.

Advertisements

2 Atbildes

Subscribe to comments with RSS.

  1. Marinkina said, on maijs 21, 2009 at 9:11 pēcpusdienā

    1 п. “Не имей сто друзей, а имей сто шекелей” тоже хорошо рифмуется :)
    8 п. Ты никогда не потеряешь работу. Когда закончатся фотографии можно размещать рисунки (да хоть бы и конкурс объявить на лучший рисунок Одри (-:), аппликации и фотографии поделок из пластилина…
    9 п. Сто пудов ! :)

  2. krelin said, on maijs 22, 2009 at 4:04 pēcpusdienā

    Kann kein russisch. :/


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: